Čo znamena Make IT happen

Predstavujeme ti 4 dievčatá, ktoré sa neboja ísť si za svojím. Ktoré vyrazia do mesta a ulice im patria. Ktoré majú odvahu povedať svoj názor a nie nepovažujú za odpoveď. Ktoré každý deň predvádzajú svetu svoju vášeň a kreativitu. Tieto dievčatá sa pozerajú do zrkadla a vidia v ňom hodnotu a silu svojich snov. A pokiaľ je niekedy to zrkadlo zatienené pochybnosťami alebo neistotou, ony vedia čo robiť. Nechaj sa inšpirovať ich príbehmi a ukáž aj ty svetu svoju odvážnu tvár. Nech už máš pred sebou akúkoľvek výzvu, dokážeš to!

Shopaholic Nicol

video blogerka roku 2015

Pokiaľ niekto vie, aké je to ísť s kožou na trh, tak práve vlogerka Nikola Čechová, známa ako Shopaholic Nicol. Jej kanál sleduje viac ako 250 tisíc fanúšikov, takže o kladné a záporné reakcie nemá núdzu. Zisti, ako sa vyrovnáva s nervozitou pred kamerou aj nepríjemnými hejtermi.

Emma Drobná

speváčka, víťazka talentovej show

Keď v jednom z kôl súťaže spievala "Love The Way You Lie" od Rihanny, mala z toho nervy, pretože na skúškach to vraj bolo strašné. Nakoniec ale porota jej vystúpenie označila ako jedno z najemotívnejších. Preto je Emma žijúcim dôkazom toho, že i keď o sebe môžeš niekedy pochybovať, tak sa vyplatí ísť si za svojím. Skús to tiež!

Barbora Kubi

módna návrhárka

Hravé modely s dávkou extravagancie od tejto mladej módnej návrhárky sa pravidelne objavujú na prehliadkových mólach fashion weekov od Budapešti po Prahu a talentovanej autorke vyniesli už niekoľko ocenení. Nahliadni do zákulisia sveta módy a odhaľ, ako Bára prekonáva jeho výzvy.

Klára Fucimanová

členka RedBull Wings Team

Vďaka práci v Red Bulle má Klára krídla. Ide hlavne o to, že sa denne stretáva so zaujímavými ľuďmi, ktorí ju inšpirujú. Vraj je to jediná práca, ktorá energiu neberie, ale dáva. A Klára je pre ňu ako stvorená. Neustále sa smeje, do každej akcie ide bezhlavo a stíha neskutočne veľa aktivít. Objav tajomstvo jej živelného sebavedomia.