MAKE UP IN THE CITY

Nie je ťažké vyzerať ako pravá kráska z New Yorku, keď ťa líči profesionálny make up artista. Ako sa ale sama a jednoducho nalíčiť podľa newyorských trendov? To ti ukáže speváčka Monika Bagárová spoločne s Margitou Skřenkovou, make up artistkou Maybelline New York, v novom seriáli Make-up in the City.

Nude look je jednoducho základ, ktorý sa hodí ku všetkému! Nechaj sa inšpirovať obľúbeným newyorským trendom Moniky Bagárovej a vyskúšaj na vlastnej koži nový zjednocujúci make-up Fit me Matte and Poreless so zmatňujúcim efektom.

Ako jednoducho podtrhnúť svoj pohľad a dodať mihalniciam neuveriteľný objem? Speváčka Monika Bagárová a make-up artistka Maybelline New York Margita ti ukážu, že s maskarou Colossal Big Shot a gelovou očnou linkou Lasting Drama 24h môžeš mať výrazný pohľad jednoducho kedykoľvek!

Ako na dokonalo upravené obočie? Speváčka Monika Bagárová ti spoločne s make-up artistkou Maybelline New York Margitou predvedie, ako si vďaka ceruzke na obočie Brow Satin upraviť obočie podľa tých najnovších newyorských trendov. Či už túžiš po naozaj výraznému looku, alebo dávaš prednosť prirodzenému líčeniu, s Brow Satin jednoducho vytvoríš obočie, ktoré ťa bude naozaj baviť.

Tiež ťa zaujíma, ako vyzerá romantický look podľa najnovších newyorských trendov? A ako si úplne jednoducho vytvoriť romantickú linku, ktorá sa hodí na každý deň?

Myslíš, že konturing je veda? Speváčka Monika Bagárová ti spoločne s make up artistkou Maybelline NY Margitou predvedú, že s tyčinkou Master Contour to ide rýchlo a jednoducho.